بیانیه دانشگاه جامع علمی کاربردی در حمایت از منویات مقام معظم رهبری

   

 

بسمه تعالی

 

بیانیه دانشگاه جامع علمی کاربردی در حمایت از منویات مقام معظم رهبری

 

   باز هم حماسه‌ای پر شور، حضوری غرور آفرین و برگی زرین از کتاب تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی بدست ملت شریف و ولایتمدار در جمهوری اسلامی ایران ورق خورد. آنچه که در آغاز دهه چهارم انقلاب، فراتر از یک انتخاب، جلوه گر شد تایید مطلق نظام مقدس جمهوری اسلامی در یک روند کاملا قانونی با حضور 40 میلیون ایرانی در پای صندوقهای رای و رقم زدن مشارکت 85 درصدی در سایه هدایتهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب بود، که بی تردید دست مقدس حضرت ولی عصر (عج) پشت این حرکت الهی متجلی است.

  آنچه  که  این روزها از بیانات معظم له بیش از هر نکته دیگری باید مد نظر قرار گیرد ظرفیت‌های بالای حکومت مردم سالار دینی است که توانسته است حضور حداکثری  را با اعتقاد ، امید و شادابی ملی به عرصه تعیین سرنوشت خود بکشاند که صد البته این چیزی نیست جز اعتماد مردم به نظام در سایه تفضلات حضرت حق.

 بی تردید این رویداد، یک جشن تاریخی برای دوستداران نظام و یک ذلت و خواری برای دشمنان قسم خورده ایران اسلامی در عصر حاضر است. اکنون که با عنایت خداوند متعال و حسن تدبیر و درایت رهبر گرانقدر انقلاب، حجت بر تمامی ملت شریف ایران به ویژه جامعه دانشگاهی کشور تمام شده است، ما مدیران و کارکنان نظام علمی کاربردی در کنار دیگر مردم آزاده ایران اسلامی رهنمودهای معظم له را فصل الخطاب قرار داده و حمایت قاطع خود را از منویات مقام معظم رهبری اعلام داشته و هر گونه خطا و تعدی از فرمایشات ایشان را شدیدا محکوم می کنیم.

مشاهده متن در سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی

/ 0 نظر / 10 بازدید