اولین هم اندیشی و سمینار تخصصی آسیب شناسی
ساعت ۱٠:۱٩ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۸/٢٧ 

گروه  پژوهشی هنر اساتید مرکز علمی کاربردی واحد 6  تهران(موسسه فرهنگی هنری نماکارنگ) از برگزار می کند اولین هم اندیشی و سمینار تخصصی آسیب شناسی آموزش هنر برگزار می نماید.

از نخستین سالهای بنیانگذاری مراکز آموزش هنر به شیوه ای نوین در ایران سالها می گذرد در خلال این سالها موضوع و روشهای آموزش هنر ضمن از سر گذراندن فراز و نشیب های دگرگونی های فراوان یافته است.با تنوع و گسترش یافتن مراکز آموزش دولتی و غیر دولتی مسائل جدید پیش روی برنامه ریزان واساتید هنر قرار گرفت.و نظام آموزش هنر را در شرایط کنونی جهت ایجاد هماهنگی میان برنامه ها ، روش ها و چشم انداز های اجتماعی آموزش با چالش های بسیاری روبه رو نموده است .

 سمینار تخصصی  (( آسیب شناسی آموزش هنر برگزار نموده است )) را با حضور اساتید  "بهراد امین سلماسی محمد علی بنی اسدی ، کوروش پارسانژاد ، حمید شانس ، امر اله فرهادی ، بهرام کلهر نیا ، طاهره محبی تابان " و همچنین مراسم رونمایی از  کتاب  " کارنگ نامه " مجموعه آثار اساتید هنر برگزار می نماید

 زمان : روز جمعه 29/8/88 ساعت 20-15

مکان : نیاوران سه راه اقدسیه تنگستان چهارم پلاک 14 تلفکس 26131952


 
حضور دانشجویان انجمن نقاشی ایرانی در اولین جشنواره نگارینه ها
ساعت ۱٠:۱۸ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۸/٢٧ 

حضور دانشجویان انجمن نقاشی ایرانی در اولین جشنواره نگارینه ها

اولین جشنواره نگارینه ها در استان قزوین همراه با برگزاری نشست تخصصی با حضور جمعی از اساتید و هنرمندان کشور در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی از 12 تا 17 آبان برگزار شد.

مرکز علمی کاربردی واحد 6  در این جشنواره با داشتن غرفه اختصاصی در نمایشگاه و شرکت مدیریت مرکز به همراه جمعی از اساتید و همچنین دانشجویان انجمن نقاشی در نشست تخصصی نگارینه ها حضور چشمگیر داشتند.

در ابتدای نشست که با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز شد ، جناب آقای رضاپورریاست سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری به ایراد سخنرانی پرداختند.سپس دکتر عباس سلیمانی استاد مرمت آثار دانشگاه شاهد در مورد مرمت اوراق تک برگی مطالب جامعی را ارائه دادند. در ادامه آقای مولایی اونجی مقاله خود را در خصوص مکتب قزوین درگذر از تبریز به اصفهان ارائه کردند و بعد از آن خانم دکتر مظاهری از اساتید دانشگاه الزهرا و دبیر همایش به ایراد سخنرانی با موضـوع رضاعباسی پرداختندو در ادامه مقاله ای تحت عنوان بررسی طراحی تک پیکره نگاری مستقل و اوراق تک برگی در مکتب نقاشی قزوین ارائه شد. برنامه های بعدی ارائه مقالاتی در زمینه علل توجه به طراحی تک پیکره نگاری در قزوین و دیوارنگارینه های کاخ چهل ستون قزوین بود، در اتنهای نشست جلسه پرسش و پاسخ با حضوراساتید مطرح در نگارگری برگزار شد . سپس مدعوین به بازدید از نمایشگاه پرداختند . که غرفه مرکز با استقبال گرم بازدید کنندگان همراه بود در این نمایشگاه خانم ها لادن اسلاملو،زینب سادات منافی، شهلا ولی زاده، سپیده ناجی و شهرزاد مومن زاده؛ با ارائه آثاری در رشته های نگارگری و تذهیب از دانشجویان نقاشی ایرانی  شرکت داشتند. در پایان لازم است از مساعدت وپیگیریهای مستقیم سرکار خانم فرزانه سلیمانی مدیریت محترم مرکزو استاد رحمانی، همچنین کارکنان مرکز نهایت قدردانی را بنماییم.

انجمن نقاشی ایرانی


کلمات کلیدی:
 
چهارمین جشنواره فرهنگی ورزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی
ساعت ۱٠:٠۱ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۸/٢٧ 

 

در این جشنواره دانشجویان مرکز علمی کاربردی واحد ۶ تهران در سه رشته ورزشی والیبال ، تنیس روی میز ، فوتسال شرکت کرده و در رشته والیبال به مقام دوم رسیدند همچنین در بخش تنیس روی میز موفق به کسب رتبه نخست گشتند. اسامی دانشجویان برگزیده تیم والیبال :   مهدی حیدری مهدی پاکرو،بنیامین مجلل، احداسعدی،   مبین سهرابی ،حبیب اله نیکنامی ،علی خلیلی، مجتبی  حسنی ،سجاد خرسندی،رضا توسلیرشته تنیس روی میز  : ناصر دهقان پور


کلمات کلیدی:
 
گزارش جشنواره فرهنگی هنری آفتاب هشتم
ساعت ٩:٤۱ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۸/٢٧ 

کلمات کلیدی: