تجدید میثاق دانشگاهیان با آرمانهای امام خمینی (ره )
ساعت ٧:٢٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۳/۱۳ 

موضوع : گزارش کوتاهی از فعالیت های واحد بسیج انجمن علمی

دانشجویی واحد6تهران

به:واحد بسیج دانشجویی دانشگاه جامع

تجدید میثاق دانشگاهیان با آرمانهای امام خمینی (ره )

بدین منظور به مناسبت فرا رسیدن بیست امین سالگرد رحلت جانگداز بنیانگزار کبیر انقلاب اسلامی ،  بسیج علمی دانشجویی مرکز علمی کاربردی واحد 6  تهران به همراهی ریاست مرکز سرکار خانم فرزانه سلیمانی روز سه شنبه مورخ 12/3/88  ساعت 6:30  صبح از مقابل درب دانشگاه به سوی مرقد مطهر امام خمینی (ره ) حرکت کردند. در این مراسم تمامی دانشجویان عضو بسیج مرکز و فعالان انجمن های علمی دانشجویی درآستان حرم مطهربا آن عزیز همیشه جاویدان ، با عشق و ارادت بی پایان تجدید میثاق نمودند.   

در این مراسم معنوی اعضای انجمن و بسیج مرکز با ریاست محترم دانشگاه جامع جناب آقای دکتر بلندی و مدیر محترم امور فرهنگی جناب آقای سیدعلی فلاح گفتگوی کوتاهی در ارتباط با افق های آینده دانشگاه جامع انجام داده و با امیدهای ایشان سرشار از انگیزه های علمی-فرهنگی شدند.

دانشجویان عضو بسیج مرکز امید آن دارند همه ساله با گردهمایی تمامی دانشگاهیان و مسئولان دانشگاهی در این مراسم معنوی بیشتر و بهتر بتوان با آرمان های آن فقید فرزانه آشنا شد و آن آرمان ها را الگو قرار داد.

 

 

 

 

 

 


کلمات کلیدی: علمی کاربردی واحد6
 
نمایشگاه آثار هنری دانشجویان واحد 6 تهران در شیراز
ساعت ۱۱:٤٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۳/۱۳ 

 

برگزاری نمایشگاه آثار هنری دانشجویان واحد 6 تهران

بنا به تاکید ریاست محترم دانشگاه جامع علمی کاربردی جناب آقای دکتر بلندی جهت برگزاری هرچه با شکوه تر جشنواره های قرآنی با توجه به برپایی نهضت قرآنی سال جاری دانشگاه جامع و دعوت مدیریت امور فرهنگی جناب آقای سید علی فلاح از انجمن علمی – دانشجویی واحد 6 تهران با همکاری کمیته تخصصی دانشجویان و اساتید گروه هنر این مرکز نمایشگاهی از آثار تصویر سازی " آیات قرآنی " دانشجویان به همراهی اجرای دستی - هنری زنده بصورت کارگاهی در مجاور نمایشگاه قرآن در قالب نگارگری ، تذهیب ، خوشنویسی و تصویر سازی با تکنیک های مختلف برگزار نمودند .

این جشنواره امسال با همکاری مرکز علمی کاربردی فارس در دانشگاه شیراز برگزار شد و تعداد 13 نفر از دانشجویان و اساتید مرکز 6 تهران به همراه رئیس مرکز سرکارخانم فرزانه سلیمانی از روز 23/2/88 الی شنبه 26/2/88 بدین منظور حضور فعال هنری داشتند .

نمایشگاه هنری از " آیات قرآنی" انجمن واحد 6  تهران به منظور تاثیر پذیری بیشتر در مجاور آمفی تئاتر دانشگاه شیراز برگزار شد تا دانشجویان شرکت کننده در جشنواره زمان خروج از سالن بتوانند هم تصاویری که از " مکه مکرمه و مدینه منوره " توسط جناب آقای محسن سلیمانی استاد مرکز عکاسی شده بود روبه رو شوند هم بتوانند در کنار آن از غرفه تصویرسازی همان آیات قرآنی که در سالن جشنواره تلاوت می شد بازدید نمایند ، این تلاقی هنر و معنویت بازتاب ارزشمندی در میان کلیه حاضرین ایجاد نمود . در مراسم اختتامیه نیز جناب آقای دکتر بلندی و جناب آقای محمدی و مدیران فرهنگی دانشگاه جامع از این نمایشگاه دیدن نمودند که با سپاس و قدردانی شان باعث دلگرمی دانشجویان و اساتید واحد 6 شدند .

انجمن علمی دانشجویی واحد 6 تهران در پایان از معاونت امور فرهنگی دانشگاه جامع علمی کاربردی جناب آقای دکتر جعفری و مدیر با درایت ایشان جناب آقای سید علی فلاح نهایت سپاس و قدردانی را به جهت همکاری های مثبت ایشان در طول برگزاری جشنواره را دارد .

 

 

 

 

 

 


کلمات کلیدی: